Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az idei évi egyetemre való...

Az idei évi egyetemre való beiratkozáshoz szükségeltetik bankszámlát nyitni, azonban, ha még nem múltál el 18 éves, akkor kötelező személyesen, szülővel nyitni egy számlát?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 14:04
 1/6 anonim válasza:
2011. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, szóval, ha a kivételeket nem nézzük szükséges szülő! Azonban akkor szülővel meg kell jelenni személyesen, vagy postai úton is el lehet rendezni egy aláírással?
2011. aug. 17. 15:01
 3/6 anonim ***** válasza:
most ez miért olyan nagy probléma. bemész a legközelebbibe és 5 perc alatt megvan. én a cib bankot ajánlom. bár az otp-n kívül szinte mind jó.
2011. aug. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagy nagykorú, kell a törvényes képviselő (szülő, gyám, eltartó, bármi) Te írod alá a papírokat, meg a képviselőd, hogy hiteles legyen.


Miért kell fikázni az otp-t? Van, ahol csak az van (pl. nálunk is)

2011. aug. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Alapvetően én sem szeretem az OTP-t, de a junior számlák jók szerintem. Nekem is az van.
2011. aug. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mert határon túlról irom, azért lenne fontos!



Nem vagyok jártas a bankokban, miért nem jó az OTP?

2011. aug. 19. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!