Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerültek a tankönyvei...

Mennyibe kerültek a tankönyveitek a gimnázium 9. osztályában?

Figyelt kérdés
Most megyek 9.-be és érdekelne hogy mennyibe szokott kerülni átlagban a tankönyv a gimnáziumban. Emelt szintű matek-informatikára fogok járni és két nyelvet fogok tanulni angolt és németet. Az árat nem írták ki nekünk csak azt hogy mikor osztják majd a könyveket. Ti mennyit fizettek?
2011. aug. 17. 15:23
 1/9 A kérdező kommentje:
*fizettetek
2011. aug. 17. 15:24
 2/9 anonim ***** válasza:
mi 23e.t asszem /már 2éve tehát csak kb./ és én 1 nyelvet tanulok és emlet informatika-angolra járok /és infobol nekünk csak füzetünk van/
2011. aug. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tesóm 2 nyelvet tanul, humános és kb 45 ezernél járt tavaly, most lesz 10es
2011. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0Ft, kapunk tankönyvtámogatást.
2011. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

38E FT

Biosz-kémia tagozat

Angolt és spanyolt fogok tanulni

2011. aug. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és most megyek én is 9.be
2011. aug. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

15:39-es vagyok

ez lemaradt

Franciát és angolt tanul

2011. aug. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyan én nem vagyok/leszek 9.-es, de a mi sulink honlapján fent van, és az alapján olyan 27-28000 Ft, ebbe nincsenek benne a nyelvkönyvek. Mindegyik osztály tagozatos, az emelt matekon is ennyi meg a humánon is. De ez tanárfüggő is, hogy melyik tanár milyen könyvet kér, kér-e egyáltalán, kell-e a munkafüzet vagy plusz feladatgyűjtemény.
2011. aug. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szia:)

Nekünk is kiírták a suli honlapjára...

38000 körül :O

és ebben még nincsenek benne a nyelvkönyvek! :|

igaz,hogy vannak atlaszok,feladatgyűjtemények, amiket több évig használunk, de akkor is rengeteg :/

2011. aug. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!