Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lógtatok már középiskolából?...

Lógtatok már középiskolából? Lebuktatok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 02:21
 1/6 anonim válasza:
Aha!Néha.
2011. aug. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
folyamatosan..már a gyámügy is rám szált...most estin fogok érettségizni:)
2011. aug. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 skarma ***** válasza:
Nem!
2011. aug. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak testnevelésről.:D Eslő félévben be se jártam.:D Az idi*ta észre se vette.:D
2011. aug. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Aha! Volt, hogy egy egész hetet ellógtunk a többiekkel. Reggel elmentünk dokihoz és annyit lógtunk amennyire kiírt. Egyszer buktam le, mikor a bátyám köpött be mert kellett neki pénz és így vágódott be anyáméknál. Amúgy ezen kívül sose volt bukta. Nem bántam meg, inkább csak azt, hogy nem tanultam eleget. 4es érettségim lett, de lehetett volna jobb is, de nem tanultam a végén már dacból. Utáltam az osztályom és az iskolám. De ha újra kezdeném már csak azért is jobban tanulnék...dacból. De akkor még máshogy gondoltam. Nem mondom, hogy lógj, de én nem bántam meg, sőt megérte. Egy kedvenc tanárom mindig azt mondta, őt nem érdekli ki van benn az óráján meg ki nincs ha az anyagot tudja. Tanulj az a legfontosabb. Szerintem egy kis lógás belefér, feltéve, hogy nem csinálsz semmi hülyeséget közben.
2011. aug. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
aha.. de inkább csak negyedikben, mert akkor már órára járnni nem sok kedvem votl. És olyan tanároknál akik általában nem írtak be. :D Év végén meg az osztályfőnök igazolta az összeset, jó fej volt. :P
2011. aug. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!