Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mesélnétek a 9. osztályról?

Mesélnétek a 9. osztályról?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a kilencedik a nehéz, hanem az új emberekkel való találkozás. Feltételezem, hogy te is új iskolába kezded, így be kell illeszkedni. Ha már találtál legalább 1 embert, akivel megértitek egymást, akkor nem lesz baj az egész évvel. A tananyag nem vészes, ez az év tényleg a beilleszkedés éve lesz. Sok sikert és sok új barátot kívánok neked!
2011. aug. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A beilleszkedés azért nehéz, mert mindenki a legjobb arcát mutatja sokáig, mindenki mindenkivel jópofa, mert keresi a baráti kört magának. Nálam nem végződött jól, akit találtam az idővel átpártolt, mert másokat menőbbnek tartott, a következőről meg kiderült akivel jóban lettem hogy van egy másik arca is ami enyhén szólva gáz. ÉN eljöttem a suliból mert az osztály nagyon borzalmas volt.


De szuper baráti köröm lett az új suliban, azóta is barátok vagyunk, pedig már 27 vagyok.

2011. aug. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A tananyag a 7.-8. os anyag "fejlesztett" változata lesz.

Az elsőnek igaza van, 1 ember kell a kezdetekhez utána "biztonságban" érzed magad és sok havert, barátot és persze ellenséget lehet gyűjteni 4 év alatt. Nekem ez lesz az utolsó évem, és hihetetlen módon gyűlölök iskolába járni és ugyan azokkal az emberekkel napi 8 órát összezárva lenni, de mégis rossz lesz ha elballagunk.

Sok szép élményt szerezz amit tudsz majd a te gyerekeidnek is mesélni (vagy inkább rossz példának felhozni :D :D )

Sok sikert és KITARTÁST MINDENNEL SZEMBEN!!!


18/L

2011. aug. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bekerültem 9.-ik be már az elején rosszul éreztem magam szar volt az egész mindennap gyomorgörccsel jártam be(amíg bejártam) ugyanís egy idő után már elegem volt az egészből és inkább otthon maradtam..anyám átíratott egy másik suliba ami ezerszer jobb volt.de az érettségit így is estin fogom letenni.
2011. aug. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan mint az általános csak drágább tankönyvekkel! ;) :DD
2011. aug. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!