Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mesélnétek nekem arról, hogy...

Mesélnétek nekem arról, hogy milyen az orvosi egyetem. Azon kívül, hogy nehéz?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Minden sarokban csontváz riogatja a hallgatókat, aki pedig nem készül rendesen a vizsgáira, büntetésből pszichiátriai betegekkel kell foglalkoznia. :D
2011. jún. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:D no komment
2011. jún. 19. 19:20
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Mármint miről? Hogy milyenek az órák? Vagy a tanárok? Vagy a bulik? Vagy mégis mi?

Egyébként szerintem érdekes, én nagyon szeretem, nem bántam meg. De vannak itt is olyan tárgyak, amitől az ember falra mászna legszívesebben...

2011. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

bocsi, hogy nem írtam semmi konkrétat...

órák, tanárok...

melyik egyetemre jársz? Hanyad éves vagy?

2011. jún. 19. 21:55
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Szegedre járok, másodéves vagyok.

Remélhetőleg nemsoká harmad:D


A tanárok és az órák is vegyesek. Vannak jó tanárok, akik érdekesen adják elő az anyagot, és vannak szarok is.

A tantárgyakat megtalálod a suli honlapján.

2011. jún. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mért választottad az orvosit?
2011. jún. 19. 22:16
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

melyik az a tantárgy, amitől az ember a falra mászna? :)

nem akarok pókember lenni, csak érdekel. :D

2011. jún. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Hm...semmi más nem érdekelt ezen kívül:) Amúgy is mindig biológia meg betegségmániás voltam, aztán 11.-ben jött az ötlet. Onnantól meg már semmilyen más szakra nem mentem volna el.
2011. jún. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Hát nekem pl. az orvosi kémia elég falramászós volt. De ez elég egyéni...kinek mi:)
2011. jún. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!