Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeptembertől megyek gimnázium...

Szeptembertől megyek gimnáziumba, holnap lesz a gólyatábor. Hogy minél jobban be tudjak illeszkedni, mire, hogy kell reagáljak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy humorral vedd a dolgokat, a feladatokat is. Ha szivatósak, akkor is közösségi élmény, mindenki ugyanúgy szív, ezért a legjobb, ha szórakozásnak fogod fel az egészet.
2011. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebben a cipőben járok :). Tervem: megpróbálom magamat adni és magamból is 100%-os energiát kihozni, félreteszem a megsértődős, hisztis oldalamat, és előveszem az örökké jókedvű, elszomorító dolgokról tudomást sem vevőt, vidámat, amilyen tényleg vagyok. Igyekszem összebarátkozni mindenkivel minél jobban, és arra, hogy szeressen mindenki. Nem akarok egy számkivetett lenni, mint a régi sulimban (mondjuk eleinte ott is ilyen voltam, csak nem volt befogadó a társaság rá), ami borzasztó volt, de érzem, itt jobb lesz.
2011. aug. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!