Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Pannon Egyetem Gazdálkodástu...

A Pannon Egyetem Gazdálkodástudományi Karán gazdálkodási és menedzsment szakon az elsőévesek számára milyen 0. zh- (k), szintfelmérő (k) lesznek és mikor?

Figyelt kérdés
Hallottam már olyanról hogy matek szintfelmérő, nyelvi szintfelmérő de sehol sem találtam konkrétumokat, sem dátumokat. Ha valaki tudna segíteni, megköszönném.
2011. aug. 24. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
nyelvi szintfelmérő lesz 30-án 16 órakor, többről nem tudok, nekem ezt küldték neptunon meg mailben is, de az egyetem honlapján is kint van.
2011. aug. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen:) te is gazdálkodás és menedzsmentre jössz?
2011. szept. 1. 09:40
 3/3 anonim ***** válasza:
így van, én is erre a szakra megyek:) lesz pót szintfelmérő is, én majd arra megyek, holnap 08:00-kor audi teremben.
2011. szept. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!