Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen iskolát, illetve...

Milyen iskolát, illetve milyen szakon kell tanulnom, hogy psichologus legyek?

Figyelt kérdés
A gimi is fontos,vagy csak a főiskola számit?
2011. aug. 25. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
bölcsész karra, vagy pszichológia szakra kell jelentkezned. Ez fősuli, így fontos, a gimi is és az érettségi is.
2011. aug. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ahhoz, hogy bejuss pszichológiára, majdnem 450 pontot kell összekaparnod. Azaz kitűnőnek kell lenned a gimi utolsó két évében, nagyon jól le kell érettségizned, és nem árt egy nyelvvizsga sem. Szóval ahhoz, hogy ide bejuss, nagyon sokat kell szenvedned. Úgy tudom pszichológia csak Budapesten, Szegeden és Pécsett van. Meg még talán Debrecen, de abban nem vagyok biztos. A www.felvi.hu oldalon többet megtudhatsz róla.
2011. aug. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar

Eötvös Loránd Tudományegyetem Pedagógiai és Pszichológiai Kar

Károli Gáspár Református Egyetem Bölcsészettudományi Kar

Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészettudományi kar

Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar

Szegedi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar



ezeken van pszichológia, és nem kell a nagy részére 450 pont.. még véletlenül sem. nem csak az ELTE létezik a világon.


amúgy előbb megtanulhatnád leírni magát a szót. PSZICHOLÓGUS.

2011. aug. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy szóval nem mondtam, hogy 450 pont kell, de jóval 400 fölött van, ilyenkor akár egy pont és nem vettek fel. Hopp, akkor nem jobb, hogy azt mondom majdnem 450, minthogy 400 és nem veszik fel.
2011. aug. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!