Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptun rendszer, átutalás SOS?

Neptun rendszer, átutalás SOS?

Figyelt kérdés
Átutaltam z iskolámnak a kollégiumi díjat, úgy ahogyan le volt írva, minden pontosan történt. Ez volt aug. 16-án. Azt írták, hogy 5 munkanap és jóváírják a neptun gyűjtőszámlámon. De nekem még egy fillér nem érkezett oda. Barátnőm már a tantárgyait is felvette meg mindent elintézett. Bankszámlaszámom neptunban hol tudom megadni/módosítani?
2011. aug. 26. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:

?

Ebben így nehéz lesz segíteni.

Azt sem tudjuk melyik suliba jársz és ott mi a rendszer.


Nálunk Győrben ez úgy megy, hogy az átutalás közleményének megadod, a neved és hogy NK-XXXXXX

Az XXXXXX helyén a neptun kódod. És azalapján azonosítanak be, nem kell a bankszámlaszámod az utaláshoz.

Szerintem keresd meg az ügyintézőt a problémáddal ő tuti tud majd segíteni valamit.

2011. aug. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Óbudán a Szinergia Üzleti Szakképzőbe járok, és a Márton Áron szakkollégiumba vagyok elhelyezve. Közleménybe beírtam a kódomat, ahogy írja a koli a weboldalán, mégsem érkezik pénz. Lehet engem is beakarnak szívatni a késedelmi díjjal? (Olvastam több helyen.) Most már tényleg az lesz, hogy felhívom őket..
2011. aug. 26. 11:30
 3/10 ausonia ***** válasza:
ha megvan a bizonylat nem lesz semmi gond(ha neten csináltad, nyomtasd ki),lehet hogy elírtál egy számot, akkor a bankban kell utánanézni.ha nem, és tényleg csak a neptun nem írja ki,akkor is tudod igazolni a bizonylattal, hogy megtörtént az átutalás.minél hamarabb telefonálj, mert ebből azt veszem ki, hogy amíg nem fizeted ki a koli díjat,tehát tartozásod van, nálatok sem enged tantárgyat felvenni a rendszer.szóval siess, a te érdeked.
2011. aug. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elírás nem történt, ellenőriztem ma is vagy 3x.. Úgyhogy máris hívom a bankot! Meg az iskolát, kollégiumot.
2011. aug. 26. 12:29
 5/10 ausonia ***** válasza:

11.56 vagyok, eszembe jutott még valami, bár lehet ezt már nézted.

nekünk olyat is szokott csinálni a neptun, hogy ha pont annyi van a számládon,amennyi a tartozás, akkor magától teljesíti.szóval az összeged nulla lesz, de tartozásod már nincs.nézd meg a kiírt tételek mellett, hogy teljesítve van-e, vagy még aktív az utolsó tétel.

2011. aug. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Írtam a kolesznak, azt írta az ügyintéző, hogy ő se tudja hogyan is működik a neptun, és hogy nyomtassam ki az átutalást igazoló bizonylatot, és hozzam be magammal a koliba, ha 1.éig nem érkezne pénz.

Am ha rámegyek neptunon csak ezt adja ki: [link]

2011. aug. 26. 15:28
 7/10 ausonia ***** válasza:
van fenn egy olyan fül, hogy félévek.oda írd be a mostanit,és nyomj egy listázást.azért nem ír ki semmit, mert félévet kell választani. már ha jól értelmezem, hogy csak annyit láttál tényleg :)
2011. aug. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, csak ha lenyitom azt a fület nem ad ki mást csak azt, hogy minden félév. :D
2011. aug. 26. 23:34
 9/10 ausonia ***** válasza:
elsős vagy?mert akkor ti még semmit nem tudtok elvileg a neptunban csinálni, csak beiratkozás után.
2011. aug. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen elsős, közben megjött tegnap a pénz, be is fizettem, minden ok! Köszi a segítséget srácoklányok. :)
2011. aug. 28. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!