Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most kezdem az egyetemet,...

Most kezdem az egyetemet, mint elsőéves én is átrendezhetem azt az órarendet amit alapból kaptam neptunon? (holnap lesz tárgyfelvétel) igazából én eddig erről semmit nem tudtam, egy egyetemista haveromtól kaptam a felvilágosítást,

Figyelt kérdés
de mivel eddig ezzel a lehetőséggel nem találkoztam, kérdés h lehet-e?
2011. aug. 28. 10:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, elvben lehet.

De elsősök ezt tényleg nagyon nem szokták, mert nem is lenne értelme. Olyan nagyon átrendezni úgy sem tudod, új tárgyat se nagyon tudsz felvenni, mert azoknak előkövetelménye általában az elsős tárgyak. Tárgyat leadni meg szintén nem jó ötlet, mert akkor már első félévben elcsúsznál a mintatantervtől, és akkor mi lesz még később...

Esetleg ha valamelyik tárgyból több kurzus van kiírva, és te úgy gondolod, hogy egy másik időpontban jobban ráérnél, akkor a kurzust érdemes esetleg módosítani. De mondom, olyan nagy órarendátrendezési lehetőségekre elsősként ne számíts.

2011. aug. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!