Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha osztályzóvizsgát teszek a...

Ha osztályzóvizsgát teszek a 12. évből, hogy előrehozott érettségit csináljak, de nagyon elrontom, akkor mondhatom, hogy nem kérem a jegyet, hanem inkább végig járom az évet?

Figyelt kérdés
Most megyek 12.-be.
2011. aug. 28. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Az felejtős... Max az lehet, hogy megbuksz és újracsinálod... Ha min 2-es akkor azt már megkapod, mint osztályzat...
2011. aug. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A mi sulinkban lehetett úgy, hogy ha nem sikerült úgy ahogy akartad, akkor kötelező jelleggel bejártál órákra, dogákat írtál és abból kaptál érdemjegyet. De ez csak elméletben volt így, a legtöbbnek sikerült az osztályozó vizsga. Nem szívatnak ne aggódj, én 2 délután alatt készültem fel rá, mert két nappal előbb szólt, hogy akkor pénteken randizunk. Akkor nagyon kétségbe voltam esve, de egy vicc volt. Bár az is igaz, hogy angol nyelvből voltam, nyilván ha te matekból akarsz, az több felkészülést igényel.
2011. aug. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Angolból fogok én is, holnap megyek, de nagyon be vagyok tojva, mert kéne az ötös... Akik már megcsinálták, azt mondták, hogy középfogú nyelvvizsga szintű volt, vagy talán még nehezebb. Nem tudom, mire jó ez.
2011. aug. 28. 17:19
 4/5 A kérdező kommentje:
*középfokú:D
2011. aug. 28. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát az osztályozó vizsga értelemszerűen abból az anyagból áll, amit éppen vesztek, vagy fogtok venni. Nyilván, ha ti egy advanced könyvből tanultok egy 12-ben, akkor szükség van a magasabb szintű tudásra, de ezt beszéld meg tanároddal. Biztos hajlik egy kicsit könnyebb tesztre, tekintve,hogy érettségizni akarsz.

Nekem a tanárom állította össze a tesztet a könyvünkből, a szóbeli viszont "központi" volt, vagyis egyszerre volt mindenki mással, aki angolból osztályozózott. De az sem volt egy nagy durranás, kicsit meg voltam illetődve, mert az első alkalom volt, hogy komolyabban kellett angolul beszélnem :S ennek már 1 éve :)

2011. aug. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!