Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy vegyek fel tárgyakat ha...

Hogy vegyek fel tárgyakat ha nem enged be a neptun?

Figyelt kérdés
Egyszerűen annyian jelentkeztek be, hogy nem bír el ilyen sok embert a szerver, így elfoglalják előlem a helyeket:S
2011. aug. 29. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés, máskor hamarabb ülj gép elé, akkor hátha könnyebb dolgod lesz.
2011. aug. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Általában a rutinosabbak a rendszer nyitása előtt már fent vannak, folyamatosan frissítgetnek, hogy ne dobja őket ki a rendszer.

Ez ellen sokat nem tudsz tenni, max annyit, hogy folyamatosan próbálkozol....:o(

2011. aug. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én tudod, hogy csináltam?

Tegnap összeállítottam magamnak az órarendet. Próbáltam úgy megoldani, hogy ne legyenek hézagok az órák között. Ma 05:45-kor felmentem etr-re (6 órától lehetett a tantárgyakat felvenni) és vártam a "nyitást". Először a gyakorlatokat vettem fel, mert itt korlátozva van a hallgatók létszáma és egy pillanat alatt elfogynak a helyek. Majd miután ezzel végeztem jöttek az előadások. 20 perc alatt végeztem és elmentem lefeküdni. Nem kell rágörcsölni, de ajánlatos a nyitásnál felmenni etr-re/neptunra, mert ilyenkor már csak a legrosszabb helyek vannak.

2011. aug. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na sikerült, de így is marad pár lyukas órám, pedig bármit felvehettem amit akartam, pénteken meg nincs is órám:D
2011. aug. 29. 10:06
 5/5 anonim ***** válasza:
még időközben is változhatnak a helyek. lesznek akik leadják a tárgyat vagy másik kurzust vesznek fel. célszerű továbbra is naponta többször felnézni, hátha lett üresedés.
2011. aug. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!