Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen érzés volt a ballagás?

Milyen érzés volt a ballagás?

Figyelt kérdés
örültél hogy elmehettél vagy nem
2011. aug. 29. 16:03
 1/5 skarma ***** válasza:
100%

Melyik ballagásra gondolsz?

Én a középiskolain csak azért sírtam, mert akkor döbbentem rá, hogy a négy év alatt az osztályban egy igazi barátom sem volt. És megfogadtam, hogy a főiskolán nem így lesz.

2011. aug. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

általános:


hát nagy meleg volt a ballagási napkor délelőtt volt, 1 óra volt de nekem tűnt 2-nek igazából hamar letudtam a verset és már csak vártam, nem sírtam csak vörös lett az arcom. Haza jöttünk és valami hihetetlenül jó érzésem volt. Az a nap tökéletes volt, életem egyik legszebb napja, semmi hiba azon a napon éreztem magam a legjobban. Én voltam a "főszereplő" itthon minden körülöttem forgott, nagyon jó volt. De most 10-be megyek és visszasírom azokat a jó csínytevéseket, barátokat, ott a nap 1-2 perc alatt elröppent, közép suliban meg 1-2 napnak tűnik egy 7 órás suli nap.

2011. aug. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A 12. a legnehezebb, de egyben a legszebb, élményekben leggazdagabb év is. Ekkor van a szalagavató, a bál, a szerenád, a ballagás, az érettségi, a bankett. Minden esemény egytől-egyig életünk nagyon fontos része/állomása és szerintem a legtöbb ember szívesen emlékszik vissza ezekre a pillanatokra. (Talán az érettségire kevésbé :))

Nekem személy szerint rengeteget adott a középiskola és itt (elsősorban) nem a tudásról beszélek: barátokat, ismertségeket, az első igazi nagy szerelmet, élményeket, tapasztalatot, magabiztosságot, kiváló tanárokat, akik közül többet is úgy szeretek, mint ha a családomhoz tartozna, életem legboldogabb perceit és életem legszebb napját. Ez a szalagavató műsor napja volt.

Ha visszagondolok az ott eltöltött 4 évre repdes a szívem a boldogságtól, de egyben vérzik is, mert ennek az egésznek vége. örökre.

2011. aug. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
áltsulinál bántam hogy vég,viszont középsulinál vissza se néztem és ujjongva vártam az egyetemet :) semmi pénzért nem mennék vissza megint, szenvedés volt az a 4 év..
2011. aug. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon hiányoznak az általános iskolás osztálytársaim,és a tanárok is.Nagyon összetartó osztályunk volt:)
2011. aug. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!