Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Leírnátok mit csinálnak egy...

Leírnátok mit csinálnak egy héten keresztül a gólyatáborban?

Figyelt kérdés
Ma ment azt egyik barátnőm gólyatáborba és kíváncsi lennék mit csinálnak ott. Tudom, hogy buli meg pia meg stb de konkrét programokat is le tudnátok írni? Előre is köszönöm.
2011. aug. 29. 18:07
 1/7 reptoid ***** válasza:
100%
Középiskolai vagy egyetemi?
2011. aug. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egyetemi gólyatábor
2011. aug. 29. 18:15
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

isznak.


najó középsuliban annyira nem.

2011. aug. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tom Benko ***** válasza:
100%
Bemutatkozások, versenyek, túrák, beszélgetések, stb. Sokminden függvénye.
2011. aug. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A PROGRAM:


Hétfő (aug. 15.)

-11:00 Várjuk érkezésed

-15:00 Sátor építés befejezése

-15:30 Előfeladatok kiosztása

-20:00 Csapatépítés

-21:00 Irie Maffia Soundsystem koncert

-22:30 Ismerkedési buli


Kedd (aug.16)

-12:00 Ebéd

-14:00 Állomásos vetélkedő

-20:00 Szegeden Szabadon koncert

-21:00 Éjszakai vetélkedő 1. rész

-22:30 BRAINS koncert

-23:30 Éjszakai vetélkedő 2. rész

-00:30 Buli


Szerda (aug. 17.)

-10:00 Egyetemi tájékoztatók

-12:00 Ebéd

-14:30 Szakos tájékoztatók

-16:00 Szabad program (Wakeboard)

-20:00 Hősök koncert

-22:00 Andro


Csütörtök (aug. 18.)

-12:00 Ebéd

-14:30 Vízi vetélkedő

-17:00 SZTE EHÖK Roadshow

-21:00 Eredmény hirdetés

-21:30 SZTE EHÖK Roadshow


Péntek

-9:00 Haza indulás


nálunk nagyjából ez volt kisebb változtatásokkal

2011. aug. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

egy éve voltam elte-btk-s gólyatáborban. eleve nem tartott egy hétig, csak három napig. ennyi pont elég volt. ritka, hogy valahol egy hétig tartson (nem tudom, az a corvinusra felvett ismerősöm mi a fenét csinált egy hétig)..


az első nap az érkezésé és az összeszokásé volt.

a többség a különvonattal érkezett, már azon lehetett beszélgetni, iszogatni. regisztráció után 20 fős csoportokba rendeztek minket, ún. "őrsökbe". két csapat alkotott egy párost, ún. "testvérőrsök" voltak. együtt hallgattuk végig a köszöntőt, bemutatkoztak a csoportvezetők és a szervezők. megkaptuk a szállást, bepakoltunk.

délutánra kaptunk egy közös feladatot és néhány játékkal megismertük a saját csoportunk tagjait. mire elkészültünk, legalább 5-10 ember nevét kívülről fújtam, tudtam, ki honnan jött, szeret-e táncolni vagy eszik-e húst. :D majd este minden csoport előadta a végeredményt és egy kis tánccal, bulival zártunk.


másnap korán kirángattak minket az ágyból, csoportversenyre rohantunk. kellett inni is (de önkéntes alapon, így mindenki vállalt valami neki valót), de ki lehetett bírni. ezzel elment az egész délelőtt. tovább ismerkedtünk a hökös szervezőkkel, kaptunk néhány infót az egyetemi életről stb. délután-estefelé kihirdették az eredményeket, voltak tájékoztatók is az egyetemi lehetőségekről (kollégium, esélyegyenlőség stb.). este még folytattuk a versenyzést a színpadon, pl. táncversennyel, aztán jött a szokásos esti buli. ez már nyíltabb, oldottabb volt, mert csoportokon keresztül is megismerték egymást az emberek.


harmadik nap még voltak tájékoztatók, a csoportvezetők válaszolgattak a kérdéseinkre, adtak tippeket tárgyfelvételre, ilyesmi. addigra már elég hullák voltunk, inkább lézengtünk. aki akart, kimehetett a strandra. bár a többség az étkezde környékén fentrengett és beszélgetett. este jött a hagyományos sörivó verseny, oda minden csoport nevezett egy főt. aztán buli... és másnap délelőttig el kellett hagyni a területet.

a szokások szerint a tömeg a hajnali első vonattal távozott, az hatalmas élmény. egy maratoni bulizás (ráadásul szakadt az eső) után, sárban hazatapicskolni és végighorkolni a vonatutat. :)


összességében... jó dolog.

nem vészes, sőt, klassz. mert ha az ember nem nyavalyog, nyitott, sok ismerőst szerez, apró infókat, amik később igazán hasznosak lesznek.

és lesz kivel izgulni, hisztizni később. beiratkozásra már volt egy saját levelezőlistánk. :)

2011. aug. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó 3 embernek nagyon köszönöm a válaszát! Bocsánat elírtam nem egy hét hanem csak 5 nap.
2011. aug. 30. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!