Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mivel bölcsészeti diplomával...

Mivel bölcsészeti diplomával nemérek semmit, mit ajánlotok helyette? :S nem értem a kémiát és fizikát, se a matekot.

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

ez hülyeség hogy bölcsész diplomával nem érsz semmit.

nyelvdiplomával elmehetsz tolmácsolni, nyelvet tanítani

törivel, magyarral elmehetsz tanárnak

pszichológiával elmehetsz pszichológusnak ha tovább tanulsz


ezek mind értelmes szakmák, az értelmetlen büfészakok azok a kommunikáció meg a szabadbölcsészet.

2011. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én egyedül a nyelvi diplomát találom értelmesnek a bölcsész szakok közül. A tanár az szép szakma, de messze nincs annyira megbecsülve, mint kéne, főleg, hogy a mai kölykök olyan pofátlanok, annyi megaláztatás éri őket, hogy egyszerűen nem éri meg.

Egészségügyi szakban nem gondolkoztál? Gyógytornász, dietetikus, népegészségügyi ellenőr, ezek szerintem jó szakok. Igaz van minimális kémia, de túl lehet élni.

2011. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvszak, vagy ha van idegrendszered, tanár...
2011. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!