Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen olyan egyetemi szakok...

Milyen olyan egyetemi szakok vannak amelyek elvégzése után egyből munkába tudok állni azzal a diplomával?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Mindegyik ilyen. Sőt, akár nélkülük, illetve egyetemi éveid alatt is tudsz munkába állni.
2011. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de én most kifejezetten arra gondolok amiből a mai világban meg lehet élni és diploma után egyből el tudok helyezkedni vele
2011. okt. 7. 19:45
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Én is arról beszéltem. Mindenből meg lehet élni, ritkán halnak éhen emberek Magyarországon.
2011. okt. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jó jó de mostanában olyat hallok hogy szart se érnek ezzel meg azzal a diplomával nem minden rózsaszín a világban
2011. okt. 7. 20:00
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Igen. De elsősorban olyan diplomával nem fogsz pénzt keresni, amiről azt sem tudod, miért szerzed meg. Ambíció kérdése főleg, nem az, hogy hol mit tanulsz. A kérdésednek így nincs sok értelme. Nincs olyan diploma, amelyhez csak tanulni kell, ésm egspórólva neked a munkakeresés nehézségeit minden különösebb átmenet nélkül a gyermeki iskoláskorból egyszer csak munkát kapsz. Igazuk van azoknak, akik azt mondják, hogy nem minden rózsaszín, de éppen azért, mert egyszer felnőtté kell válni, és saját talpra kell állni.
2011. okt. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jó igazad van de én félek
2011. okt. 8. 08:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is, de attól még kell valamit kezdeni, ha nem akarod, hogy felkopjon az állad, vagy életed végéig eltartott legyél...
2015. febr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!