Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol lehet interneten időpontot...

Hol lehet interneten időpontot kérni a pécsi alkalmassági vizsgára?

Figyelt kérdés
Dietetikus szakra megyek,és kellene csinálnom alkalmassági vizsgát.Hol tudok időpontot foglalni?
2011. aug. 30. 08:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Az egeszsegugyi vizsgara gondolsz, ugye? En kaptam egy honlap cimet, ahol allitolag tudok foglalni, de erdekes mod, sehol nem talaltam idopontot. Aztan elkezdtem hivni oket, 3! napon keresztul, de vagy kinyomtak, vagy a fax kapcsolt be, vagy rossz szamot hivtam. Hat itt untam meg, irtam egy levelet kaposvarra (en kaposvari etks leszek) ott azt irtak, hogy majd szorgalmi idoszak elso heteben jonnek le hozzank vizsgalni. Szerintem te is a sajat tanulmanyi osztalyodnal erdeklodj.
2011. aug. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!