Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanítványokat keresek. Mit...

Tanítványokat keresek. Mit ajánlotok, hol hirdessem magam (nem interneten)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most, október végén elkezdődik lassan az érettségire való készülés. Az alaposan felkészülni vágyók már most elkezdik nézni a lehetőségeket, éppen ezért én is arra gondoltam, hogy most kezdem el kirakni hirdetéseimet. Mivel elég kritikus tárgyak oktatásával foglalkozom (matek, stat, közgáz), ezért egy jó időzítés rendkívül sokat jelenthet, amelyhez azonban az is kell, hogy jó helyen legyenek kihirdetve a lehetőségek. A másik rész az egyetemisták vizsgára való készítése. A vizsgaszezon 2hónap múlva kezdődik (közgáz, stat), s sztem itt is jó időzítés lenne a nov eleje. Egyes sulik közelében már szórólapoztam... Mit javasoltok, hol tudnám még hirdetni magam, ill hogyan tudnám növelni a tanítványaim számát? Ha van ötletetek, vagy bármi jellegű megjegyzésetek, szívesen fogadom!


Üdv


2011. okt. 26. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Látom a közgázon belül jól megy neked a marketing is! :D
2011. dec. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia,


nem tudom, olvasod-e még ezt az oldalt.


Látom, nem sokan segítettek Neked, de még csak nem is biztattak.

Azért remélem, sikerült tanítványokat szerezned!

Végülis hol hírdettél?

Adod még a magánórákat? Van még fizetöképes kereslet?

Èn egy kisvárosban lakom, itt már nem nagyon lehet megélni belöle.

2013. szept. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!