Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha programozó szeretnék...

RaksashaGirl kérdése:

Ha programozó szeretnék lenni, akkor milyen érettségit tegyek le?

Figyelt kérdés

sok helyen azt olvastam, hogy a felvételhez szükséges az érettségi. De ez pontosan meg van szabva? Azt írják hogy sikeresen letett ECDL vizsga, és informatikai ismeretek előnyt jelentenek... Tehát ez végülis nem szükséges? mert a képzés programjában is benne van az "informatikai alapismeretek".. Ha ez nekem nincs meg, akkor ott tanítják meg? Csak mert már nem igazán vagyok képben.

És mégvalami: Ha szemüveges vagyok, romlik az esélyem hogy elmehetek képzésre, vagy ez nem befolyásolja?


2011. aug. 30. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Matekot meg fizikát mindenképpen, azok fontosak. Meg informatika is jó lenne, hogy ne legyél lemaradva a többiektől.
2011. aug. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A CNC programozóhoz is ezek kellenek nem?
2011. aug. 30. 11:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy kössz a választ :)
2011. aug. 30. 11:36
 4/5 anonim ***** válasza:
nem leszel programozó, ha elmész egy ilyen okj selejtre
2011. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem is nekem kellett, a párom helyett tettem fel a kérdést, ő nincs ide regisztrálva. :) De ezt majd megjegyzem.. :D

Köszi a választ!

2011. aug. 30. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!