Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyiért láttatok legolcsóbba...

Mennyiért láttatok legolcsóbban Sobotta anatómiai atlaszt?

Figyelt kérdés
Esetleg az is érdekelne, hogy hol.
2011. aug. 30. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:

feltétlenül ragaszkodsz a magyarhoz?

angolul ingyen lenne

2011. aug. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Inkább a nyomtatotthoz ragaszkodnék (csak mert feltételezem, hogy ingyen nem az), de angol egyébként jöhet.
2011. aug. 30. 17:29
 3/8 anonim ***** válasza:

hát ha kinyomtatod az is nyomtatott


az unokaöcsém is kinyomtatta és vígan levizsgázott, de perzse ahogy gondolod:o)

2011. aug. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért azt megnézem amikor kinyomtatja színesben az egész Sobottát. Szerintem ez tipikusan az a könyv, amit meg kell venni, vagy eredetiben, vagy használtan. Egyébként le lehet tölteni a netről is, interaktív atlaszként. Ha rákeresel a sobotta és a torrent szavakra előbb-utóbb megtalálod, habár szerintem a papír alapú atlaszt könnyebb használni, és az infó is jobban megmarad. Én a PC verziót akkor használtam, amikor nem volt kedvem az atlaszt hazacipelni a buszon.
2011. aug. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az egyetem mellett egy fotó-fénymásoló-digitális kütyüs boltban dolgozott hétvégenként.

Kinyomtatható, sőt össze is van fűzve, beállítás kérdése.

Így légyszi ne engem véleményezz gondolkodás nélkül, hanem a kérdésre válaszolj.

Két éve diplomázott a DOTE-n, simán lehet belőle tanulni.Nem ő volt az egyetlen.

Persze akinek pénzesek a szülei vegye meg.

2011. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előző, nem értem, hogy miért kaptad fel a vizet, mert én nem írtam semmi sértőt. Lefénymásoltatni szerintem nem célszerű, ha az ember sehogy sem tudja megengedni magának, akkor vegye ki a könyvtárból. A fénymásolással több gond is van. Egyrészt nem mindenki dolgozik fénymásolóboltban, tehát nem olyan olcsó az, mint aminek látszik, másrészt a Sobotta helyenként így is túlzsúfolt, ezért nem árt, ha jó a képminőség. Továbbá nem állítom, hogy én szent vagyok, és nincsen fénymásolt könyvem, de pont az anatómia atlaszt lefénymásolni, azért már egy kicsit pofátlanság. Én az én atlaszomat 35 ezerért vettem, de használtat szerintem lehet 10-20 között is találni.
2011. aug. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
elso: ha megkerlek, elkuldod nekem?
2011. szept. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Engem is érdekelne, kérlek nekem is küldd el.

Előre is köszönöm.

2011. szept. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!