Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol érdemes lakótársat keresni?

Hol érdemes lakótársat keresni?

Figyelt kérdés

Azért ideírom, mert több diák látogatja szerintem ezt a részt. Csak nem rég derült ki hogy felvettek a ZSKF-re és mivel messze lakom, és kollégiumba nem tudok menni mert fizetősön vagyok, mindenképpen kéne nekem egy albérlet.

Volt tervben valakikkel de ők sajnos utolsó pillanatban lemondták. Olyan kéne ami viszonylag jó helyen van, legalább HÉV elérhető közelségben van.

2 vagy 3 személlyel közösen, mivel úgy oszlik a költség a legjobban szerintem. Olyan 30 ezret tudnék max rászánni, kicsit több a rezsi miatt azt még megoldom.

21 éves férfi vagyok, nem dohányzom, nem drogozom. Viszonylag csöndes társ vagyok de társaság függő. Fiúkkal lányokkal egyaránt szívesen összeköltözöm, de igazából teljesen mindegy. Ezt csak azért írtam hátha itt is van valaki akit érdekelne.

Nézegettem expressz.hu-t de sok olyan van ahol gazdag férfia adna ki lakást szép lányoknak meg hasonló. Illetve lányok nem szívesen költöznek össze pasikkal, félve gondolom hogy kihasználják az alkalmat. Ezzel kapcsolatban tőlem nem kell félni.

Ha bárki tud valamit, valakit, esetleg ő maga keres lakótársat írjon, megbeszéljük és aztán meglátjuk.


2011. aug. 31. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:

www.alberlet.hu

[link]

javaslom még a felvi.hu-t, ott a fórumban szoktak szobatársakat keresni.

2011. aug. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az egyetemed facebook oldalán is kiírhatod, a miénk is tele van, és rendszerint találnak is.
2011. aug. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!