Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan oldjátok meg a szállást...

Hogyan oldjátok meg a szállást levelezőn?

Figyelt kérdés
Az egyetem az ország másik végén van, és tanítás pénteken és szombaton. Ha én nem tudok hazajönni pénteken, és szombaton visszamenni, akkor hol aludjak péntek este?
2011. aug. 31. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
megkérdezheted a suli koleszát, hogy van-e hely, ezen kívül pedig kell magadnak hotelt, diákszállást keresni, aztán a későbbiekben a többiekkel összeállva bérelhettek szobát vagy lakhattok kedvezményes helyen (pl laktanya), ha valakinek van ismeretsége.
2011. aug. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

legtöbb levelezős ismerősöm ugyanúgy albiban van mint a nappéaisok

csak betársultak másik 2-3 ember mellé.

és persze arányosan kevesebbet fizetnek az albidíjból-rezsiből.

mivel ugye csak egy éjszakát vannak ott


ha szerencséd van találzs ilyen albérletet ahova heti egy éjszakára befogadnak

2011. aug. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
-nappalisok
2011. aug. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5000 ft ert találsz per ejszakára
2011. aug. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egerben én a Mátyás kollégiumban ( nem a fősuli kolesza) szoktam aludni. Elég lepukkant, de legalább olcsó (1600Ft/fő/éj). Mivel többnyire a péntek éjjelt töltöm ott, így ha úgy akarom egyedül vagyok a szobába.
2011. aug. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Anyum Óbudaira jár és rokonoknál szokott aludni :)

De több csoporttársa (fiatalabbak) diákszálláson, koleszokban és hasonló helyeken szokták megoldani :)

2011. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!