Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha évhalasztó voltam, akkor...

Ha évhalasztó voltam, akkor igénybe vettem-e az államilag finanszírozott féléveimből vagy sem?

Figyelt kérdés

Szóval tavalyi éven évhalasztó voltam, mert OKJ-s szakmát csináltam. És így halasztottam 1 évet. És az a kérdésem, hogy így igénybe vettem-e vagy sem az államilag támogatott féléveimből?

Neptunban az van hogy aktív félévek száma: 1 ;passzív félévek száma: 1

Szóval nem annak kéne lennie hogy passzív félévek száma: 2 ; aktív félévek száma: 0

Ti mit gondoltok erről?


2011. aug. 31. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindkét félévedet passziváltad?

Nem felejtettél el esetleg a 2.félévben szintén nyilatkozni (immár Neptunon/ETR-en keresztül), hogy passzív vagy?

2011. aug. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

2. félévben nem tettem magam még egyszer passzívra.

De amúgy NEPTUN-on úgy voltam feltüntetve hogy évhalasztó.

De amúgy lehet igazad lesz. :S

2011. aug. 31. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Beiratkozás mindig egy adott félévre szól, azaz minden egyes félévben nyilatkozni kell, hogy aktív vagy passzív leszel-e.

Mondjuk nálunk aki nem nyilatkozik, az automatikusan passzív lesz, de lehet, hogy ez nálatok másként van. Mindenképpen kérdezd meg a TO-t.

2011. aug. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ez alapján egy féléved elment :s nem tudom, hogy ezzel lehet-e valamit kezdeni vagy sajnos egy elment a 12-ből. Rosszabb esetben szerintem beszélj a TO-s emberekkel egyetemeden/főiskoládon, mert általában az államilag finanszírozott szakokon való 'bennmaradás' feltétele valamennyi kredit megszerzése szokott lenni 1év alatt. Noha ez változik egyetemenként, de mindenképpen beszélj TO-val, nehogy a végén nagyobb gond legyen.
2011. aug. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben köszi!


Ment is a zöld kéz. :)

2011. szept. 1. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!