Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha már van egy diplomám, de...

Ha már van egy diplomám, de szeretnék még valamit tanulni, esélytelen, hogy államilag finanszírozott képzést találjak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha magyarországi a diplomád, akkor igen.
2011. szept. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

12 állami féléved van. Ha ezt kimerítetted, akkor nem.

Ha maradt még, akkor bizonyos megkötésekkel.

Ha BA diplomád van, akkor újra nem tehetsz le egy BA diplomát, az mindenféleképpen fizetős. Azonban MA-ra mehetsz.

Ha osztatlanon voltál, és maradt még 2 félév, akkor ezt eltöltheted egy BA szakon - de csak azon.

2011. szept. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Még a régi rendszerben végeztem és még nem merítettem ki a 12 félévet. A felvi.hu-n is megkérdeztem, de csak annyit írtak vissza, h pár nap múlva fognak válaszolni..szerintem ők sem tudják, ilyenkor mi van.
2011. szept. 1. 17:26
 4/10 anonim ***** válasza:
válasz egy okj-st ha van még államilag támogatott féléved nem nehéz és hasznos is lehet + kapsz juttatásokat is
2011. szept. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Milyen juttatásokat? Csak félek, h az OKJ nem olyan színvonalas..
2011. szept. 1. 18:13
 6/10 ausonia ***** válasza:
ha nem merítetted ki a 12 félévet,akkor még van, mehetsz felsőfokú szakképzésre és mesterképzésre.
2011. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát ha nappalira mész akkor ösztöndíjat, szociális támogatást, tb-d rendezik, adó rendezve

de mehetsz mesterképzésre is azzal mondjuk többre mész és többet is kell vele szenvedned mint az okj-vel

2011. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyetemi, vagy főiskolai diplomád van?
2011. szept. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyetemi.
2011. szept. 2. 13:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Mit tanulnál ?
2019. jan. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!