Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogász diplománál tényleg...

Jogász diplománál tényleg nézik, hogy nappalin vagy levelezősön végezte el valaki? Befolyásolhatja, hogy felveszik-e?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
A jogász nappali képzésben is volt részem és volt részem levelezősben is, ég és föld....nappalin sokkal több mindent fejedbe rágnak, gyakorlati példákkal, stb., levelezőn ellátogatsz az órákra, vizsgaidőszakban meg bemagolod a könyvet. Nappali időigényesebb, egyedül tanulni meg nehezebb, de tény hogy nappalin sokkal több mindenben képben vagy, én tuti nézném hogy melyiken végzett az illető, de szerintem egyébként is nézik. És teljesen jogosan. Nappalin sokkal több dolgot tudtam, hajtva voltam egész évben mint állat.
2011. szept. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Beatrix555 válasza:
Nézik... Főképp, hogy telített a szakma... ergo levelezős diplomával hacsak nem direkt azért tetted le, mert van előrelépési lehetőséged, akkor nem fogsz állást találni. Nappali tagozatos végzettséggel is nehéz már...
2012. jan. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!