Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem lesz túl...

Mit csináljak? Nem lesz túl jó első benyomás.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egyik nap gyakorlatom van, ez lesz az első, új tanár, én pedig erre a napra kaptam időpontot dokihoz reggel 8-ra. Fél 9-háromnegyed 9 körül már bent lennék a suliba. Nem tudom, hogy fog rá reagálni.


17/l


2011. szept. 1. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudsz másik időpontot kérni? Az lenne a legjobb. Persze, ha nem akkor nincs más választásod, alázatosan bocsánatot kérsz a tanárnál, megmondod, hogy ez sajnos muszáj volt és nagyon igyekezz az első rossz benyomást kompenzálni a szorgalmaddal :)
2011. szept. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már 2 hónappal ezelőtt kértem erre a napra időpontot(akkor még nem tudom, hogy hogyan lesz az órarend), sajnos csak hétköznap rendelnek, így elkerülhetetlen, hogy ne suliidőbe menjek. Már nem tudom áthelyezni, ilyenkor már a szeptemberi hónap betelt, nagyon hamar elfogynak az időpontok. :( A szorgalmammal nincs baj, mert szeretem a gyakszikat, a régi tanárunk elnézte, de most nem tudom, hogy ez az új tanár hogyan fog rá reagálni.
2011. szept. 1. 16:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor mond ezt el neki is.
2011. szept. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!