Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy jó legyen...

Mit csináljak, hogy jó legyen az első benyomás, hogy befogadjanak?

Figyelt kérdés

Szeptemberben új suliba megyek és eléggé félek ,hogy nem fogadnak el vagy valami.Angol suliba megyek(budán) és annyira még nem tudok angolul hogy mindent megértek meg nem is nagyon merek még beszélni.Meg én nem olyan vagyok hogy velem ilyen mai sztárokról lehet beszélgetni mert általában musicalzenét,meg green day-t hallgatok és elég kevés színészt vagy híres embert ismerek.Viszont HarryPotterben elég jó vagyok még angolul is.Beszélgessek velük erről?Vagy érdekeli ez őket egyáltalán?(ha egyáltalán merek beszélgetni)Meg mi lesz ha én megjelenek az ötezer éves tolltartómmal meg ilyenekkel?A budai gyerekek nem fognak ezért lenézni?( pesten lakok)

léci segítsetek!!!!

12/L


2011. júl. 20. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Add magad!
2011. júl. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Viselkedj természetesen, és soha ne játszd meg magad! Ne menj bele semmibe, amibe nem akarsz! Aki így nem fogad el ahogy vagy, azzal ne törődj!!!
2011. júl. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. júl. 21. 12:20
 4/9 anonim ***** válasza:

egyetértek az előttem szólókkal:ADD MAGAD!

ha pedig már nem tetszik a tolltartód miért nem kérsz egy ujjat?kb egy ezresbe kerülne

2011. júl. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jah ez jó ötlet csak még használható azt minek pazaroljak...bár lehet h kérek egy újjat:Dam köszi a válaszokat!:D
2011. júl. 21. 14:37
 6/9 anonim válasza:
Ugyan már! Buda nem ilyet elit hely, ahová sznobok járnak. Miért ítélnének el? Inkább érdekesnek tartanának, mert új vagy, és az, hogy nem beszéled a nyelvet 100%-osan egyáltalán nem hátrány, sőt, tudnak segíteni, meg minden. Nyugi, és tényleg add magad!!
2011. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát lányom, első nap öltözz be harry potternek, ha nem tetszik nekik, másnap gyere voldemortként.

Így tutira megtudod hogy hpfanok-e!!

2011. júl. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válszokat megnyugtattatok!az utolsó válaszolón meg jót nevettem!:):)
2011. júl. 22. 17:15
 9/9 anonim ***** válasza:
örülük hogy megnevettettelek ;D
2011. júl. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!