Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet eligazodni első...

Cicc.. kérdése:

Hogyan lehet eligazodni első nap a Fősuliban? Pár dolgot nem értek.

Figyelt kérdés
A Juhász Gyulára járok. Illetve ma iratkoztam be. A kurzusokat nagy nehezen sikerült felvennem. Az órarendben nem látok teremszámot,hogy eltudjak igazodni. Az hol van feltüntetve? Illetve a 10 órakor kezdődő órámhoz oda van írva,hogy az első óra elmarad. Akkor most az adott óra első órája marad el, vagy a 8órás óra?
2011. szept. 1. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Neked kívülállóként mi a véleményed az intelligenciáról? Miért a neten kérdezed,miért nem a fősuliban? Nem az lenne logikus?
2011. szept. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most ezt az utolsó kérdést nem gondoltad komolyan, igaz? A 10 órási órához van odaírva, hogy elmarad, mi köze lenne ehhez a 8 órásinak. Lehet, hogy 8kor nincs is óra. A 10 órási első héten nem lesz megtartva, mert a tanárnak más dolga van. A többi kurzust ez nem érinti.
2011. szept. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pontosan a 10 órás óra elmarad, de az nem fedi le azt az órát, ami 8-tól 10ig van:) Már ha van ilyen az órarendedbe. A másik, nincsen odaírva a teremszám??? Nekem ez teljesen hihetetlen. Nálunk etr van , de mindig fel van tüntetve a teremszám (vagy az órarendben, vagy a dinamikus listáknál le kell kérdezni az oktatót, hogy az épp aktuális kurzusát. hol tartja). Ha így se megy, akkor még mindig lehet érdeklődni a tanszéki titkárságon. A másik, hogy mikor kezdtek? Mert lehet még valóban nem tüntették fel a teremszámot, egyszerűen azért, mert még nincsen kijelölt, fix terem! Szerintem hétfőre már tudni fogod!
2011. szept. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!