Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a diákhitelről?...

Mit gondoltok a diákhitelről? érdemes felvenni, vagy tényleg becsapás az egész?

Figyelt kérdés
Nagyapám mondta, hogy vegyem fel az első félévre(160 ezerbe kerül), és ő azonnal elkezdi törleszteni minden hónapban, ha egyáltalán lehet így, de ő nem ért hozzá és azt mondta nézzek utána, viszont 1-2 ismerősöm azt mondta, hogy átverés. igaz ez?
2011. szept. 1. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, nem átverés, nyilván vissza is kell fizetni ha felveszed + kamatot is kell rá, ezen az oldalon mindent megtalálsz a diákhitellel kapcsolatban: [link]
2011. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
a visszafizetése rossz feltételekkel működik. nézz utána az első linken, és nagyon járd körül a témát, mielőtt felveszed...
2011. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem venném fel, csakis legeslegvégső esetben! A mamám szerint: "akkor már a kötél ott a nyakadon..."


(Ha a papád nem is ért hozzá, akkor azt se tudja, hogy mibe akar téged "belelökni"...Én nem hallgatnék rá. Előbb tájékozódj és úgy dönts ésszerűen!)

2011. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs rá égető szükséged, akkor semmiképp ne vedd fel!
2011. szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát az a helyzet, hogy az első félévre kellene a főiskolára, mivel még nem találtam munkát, nem tudnám kifizetni a tandíjat.
2011. szept. 2. 02:17
 6/9 anonim ***** válasza:
csak ha nagyon nincs más lehetőséged!
2011. szept. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eddig pozitívat nem hallottam róla. Inkább tanulj jól és jelentkezz ösztöndíjakra.
2011. szept. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
költségtérítésesen vagy?
2011. szept. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen kötségtérítéses képzésre fogok járni, mivel távoktatás. Sajnos még nem találtam munkát, ezért nem tudom fizetni az első félévet:(
2011. szept. 2. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!