Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a Neptun gyűjtőszámláján...

Ha a Neptun gyűjtőszámláján megjelent a befizetett tandíj, azután kell még azzal vmit csinálni?

Figyelt kérdés
Ahol megjelenik az összeg,alatta van,hogy befizetés és külön a visszafizetés. A befizetésre próbáltam rányomni,de nem csinál semmit,de lehet már mást nem is kell tennem,csak félek,nehogy ne kerüljön át a pénz. Én úgy gondoltam,ha pl 5000et utalok a gyűjtőszámlára és felhasználnám vmire,pl 3. vizsgára,akkor nyomok a befizetésre vagy nem is tudom:))
2011. szept. 2. 22:12
 1/2 reptoid ***** válasza:
Akkor tudsz onnan bármit is "befizetni" ha kiírnak majd neked befizetendő tételt (kreditbukás, pótvizsga, késedelmes házi stb). Ezt majd ők intézik, neked annyi dolgod lesz, hogy kiválaszd őket, és a befizetés gombbal befizesd. Ha már ott van a gyűjtőszámlán, akkor jó helyen pihen, bármikor tudod majd mozgósítani, de jelenleg nincs mit kifizetned vele.
2011. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A pénzügyek/befizetés alatt van listázási lehetőség az aktív vagy már befizetett összegekről.

Ha befizetsz az egyetem számlájára, az megjelenik a nevednél, de az a pénz ott csak parkol amíg nem fizetsz be belőle egy aktív tételt. Tehát ha tandíjat kell fizetned, akkor nem elég csak a banki átutalást intézned, utána van kb. 10 kattintásod még a Neptunon belül.

Ahogy a földönkívüli kolléga írja, írhat ki az egyetem befizetendő tételt, így járnak el a tandíjjal mondjuk, viszont IV díjat, esetleg ha olyan helyre jársz harmadszori vagy többedszeri tárgyfelvétel díját neked kell kiírnod a saját magad számára.

2011. szept. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!