Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Neptun-ban hogyan kell...

A Neptun-ban hogyan kell visszaigazolni a költségtérítéses képzésre befizetett összeget?

Figyelt kérdés
Azt mondták, vissza kell igazolni Neptunon keresztül. Melyik menüpontban, és hogyan? Üzenetet már kaptam arról, hogy az átutalás megérkezett, de egyszerűen nem találom, hogy hol kell visszaigazolni... :/
2010. szept. 10. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell igazolni. Azon a részen, ahol a befizetések vannak, ott a mostani félév már befizetett (vagy hasonló) kiírás lesz, és kész. Nézd meg a következő félévet. Ott valam imás lesz kiírva.
2010. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... Bővítem arra, hogy Kodolányis vagyok. :D
2010. szept. 10. 21:58
 3/5 A kérdező kommentje:
A státuszom még mindig csak felvett, ami azt mutatja, hogy még nincs visszaigazolva... Agyf*szt kapok hamarosan, úgy érzem...
2010. szept. 10. 22:18
 4/5 anonim ***** válasza:
ha átutaltad a pénzt akkor azt kéne kiírnia, hogy teljesítve... ami arra a félévre van. Alatta meg az van írva ami a következő félévre kell.
2010. szept. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem tudom ez-e a problémád, de mindig ha átutalsz valamit az egyetemnek, vagy fősulinak neptunon keresztül az két lépcsőben zajlik.

1. a saját bankszámládról átutalod az összeget a fősuli gyűjtőszámlájára. Ha ez megtörténik a neptunban kapsz egy üzit, hogy az átutalás megtörtént. De ettől még nem a sulié a pénz, hanem csak a gyűjtőszámlán van rajta.

2. A neptunon belül a PÉNZÜGYEK menüpont alatt a BEFIZETÉSEK-nél állítsd be a legörgethető sávban a félévedet, így kilistázza a befizetésre váró összeget. ott azt látsz olyat, hogy NÉV, TÍPUS, ÖSSZEG, KIÍRÁS DÁTUMA, .. HATÁRIDŐ stb. majd azt, hogy BEFIZET, ott x-eld be a befizet alatt lévő kis kockát, majd katt a tovább gombra.

Így a gyűjtőszámláról az egyetem kasszájába vándorol a pénzed. Így a státuszod a pénzügyeknél az lesz, hogy BEFIZETVE.


Remélem valami ilyesmire gondoltál.


(a másik, hogy neptunon keresztül is be kell iratkoznod. Nézd meg, hogy az ÜGYINTÉZÉSEK menüpont alatt a BEIRATKOZÁS/BEJELENTKEZÉS-nél mit látsz a 2010/2011/1- félévnél. Ha a STÁTUSZ elfogadva és a FÉLÉV státusza AKTÍV akkor be vagy iratkozva.)

22L

2010. szept. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!