Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak én gondolom így? (lent)

Csak én gondolom így? (lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy normális e az,hogy a tanárok a sulikezdés első 2 hetében kérik a füzeteket!?néha bejön hozzánk egy tanár és azt mondja,hogy ő ezt a füzetet kéri.de vannak olyan tanárok (nem először fordul elő)akik megvetetnek pl 4 sima nagyalakú füzetet és másnap meg azt mondják hogy nem is azt szeretné hanem inkább vonalast!olyan idegesítő,hogy ez már lehetetlen!azt sem tudom,hogy milyen óráim lesznek és milyen füzetet kell vigyek,vagy hogy vinnyetázzam fel őket!!!!://////


EGY 5. LÁNY


2011. szept. 3. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nagyon olcsók a füzetek. Vegyél mindegyikből egy párat, vonalasból, négyzethálósból többet. Aztán ha eldöntötték a tanárok, mit akarnak, címkézhetsz.
2011. szept. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, ez gyakori általánosban, hogy a tanárok azt hiszik, poén ,ha ők mondják meg mit milyen füzetbe írsz, holott a te dolgod, hogy hogyan jegyzetelsz. Szerencsére gimiben már pont lesz@rták a dolgot, nekem pl volt egy nagy mindenes füzetem ilyen hülye órákra, mint filozófia, etika meg stb, matekra vettem egyet külön, mert a fontos.

Sajnos ez ellen nem tudsz mit csinálni, legjobb, ha kivárod a szeptember végét, addigra kb a tanárok is tudják mit akarnak, meg addigra Te is átlátod, hogy erre az órára milyen fajta füzet a legjobb

2011. szept. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!