Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Zeneiskolás bizonyítvánnyal...

Zeneiskolás bizonyítvánnyal többletpont?

Figyelt kérdés
Ha valaki járt zeneiskolába, annak lett valamennyi többletpontja a felvételinél? Ha igen, hogy működik ez a dolog?
2011. szept. 3. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is jártam zeneiskolába (6 év zongora, mellette 4 év szolfézs, 2 év zenetörténet). De nem kap ezért a felvételiző ezért semmiféle többletpontot.

Ha van kiemelkedően jó eredményed bizonyos országos zenei versenyeken (benne van a tájékoztatóban, mik ezek, pl. Országos Kürtverseny 1-3. helyezés meg mittomén), akkor bizonyos szakokra kaphatsz érte pluszt.

2011. szept. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, akkor mindent egybevéve, ha valami országos versenyen nagyon jó helyezést értem el,csakis akkor kaphatok érte pluszpontot. Kár érte, pedig én már 10 éve zeneiskolába járok, és azt hallottam, hogy ez már számít valamennyit... :(
2011. szept. 3. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!