Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Többletpont Hátrányos helyzetért?

Többletpont Hátrányos helyzetért?

Figyelt kérdés
Megtudná valaki nekem mondani hogy is van ez pontosan? Mert én úgy tudom, hogy ha pl: gyermek védelmi támogatásban részesült az illető középiskolai tanulmányai alatt, akkor 20 ha a szülők csak 8 általánost végeztek akkor 40pont. Hát én kapok gyermek védelmi támogatást, apukámnak van felsőfokú végzettsége de ő nem él velünk mert elváltak a szüleim, anyukám olyan szakközépbe járt ahol nem kapott érettségit,(szakács szakon) de még a vizsgát se rakta le, de pár éve rakott az önkormányzat által ilyen ingyenes tanfolyamot( nem tudom pontosan milyen képzést OKJ? nem biztos, nem tudom) és ugye ezért maximum 40 pont jár én megkaphatnám a 40 pontot?
2011. szept. 14. 16:13
 1/2 anonim válasza:

Ha anyukádnak megvan az érettségije, akkor nem jár a 40 pont. Akkor járna, ha csak 8 általánosa van és ő nevel. Apukád után biztos, hogy nem járna.

20 pontot akkor kapsz, ha a középiskola (tehát 9-től 12-ig!) alatt kapod a gyermekvédelmi támogatást.

2011. szept. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
épp ez az h anyunak nincs érettségije, csak valami szakmai vizsgája, és igen 9.óta kapok gyermekvédelmi támogatást így akkor 20 pont az biztos nem?
2011. szept. 20. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!