Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki lenne oly kedves és...

Valaki lenne oly kedves és lefordítaná nekem ezeket magyarra?

Figyelt kérdés

1. "A képzégi ágon belüli közös képzési szakasz minimális kreditértéke: 25 kredit"

2. "A szakirányhoz rendelhető minimális kreditérték: 70 kredit"

3. "A szabadon választható tantárgyakhoz rendelhető minimális kreditérték.


Igen tudom, ezek magyar nyelven van, még sem vagyok képes felfogni a jelentésüket. Vagy legalább is nem vagyok abban biztos, hogy amit én gondolok, hogy valójában jelentelek, az tényleg úgy is van. Én csak meg akartam tudni, hogy egy félév alatt hány kreditet kell elérnem, de nem vagyok benne biztos, hogy ezek azt jelentik-e. Szóval aki le tudná ezeket írni közérthető nyelven, annak nagyon megköszönném.


2011. szept. 3. 17:23
 1/2 anonim válasza:
A másodikat talán értem, bár sosem jártam magasabb iskolába: annyi szakirányba vágó tárgyat kell felvenned, amelyeknek az értékük összesen legalább 70 kredit.
2011. szept. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm! én is vmi ilyesmire tippeltem:D a másik 2-t azóta se tudtam megfejteni 100%-osan.
2011. szept. 8. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!