Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angol beszédkézség fejlesztése?

Angol beszédkézség fejlesztése?

Figyelt kérdés

Kitöltöttem az idei angol emeltszíntű érettségi letölthető változatát(fogalmazást, és csevegést nem, mivel házilag nem tudnám kiértékelni), 82%-ot értem el az írásbeli(legtöbb pontot a nyelvhelyességin vesztettem), illetve hallott szöveg-értésében, de úgy gondolom, a szóbeli során elvéreznék, mivel a kiejtésem... eléggé eltér az átlag angolétól...(értsd, inkább magyarul mondom az angol szöveget, de még magyar se értené). Tavaly bármilyen szóbelivel kapcsolatos dologgal gondom akadt,(a szöveg megértésére angol nyelvű, 'legálisan beszerzett' filmeket néztem) most már csak a beszédkézségemre kéne gyúrni, azt szeretném megkérdezni, hogy esetleg erre nincs ötletetek, esetleg akkoriban nem -e ki is probáltátok,bevált?


14/F


(előrehozottan szeretném letenni, most lettem 9-ikes(szakközép), elsősorban azért az emeltet, mert abban aránylag kevesésbé fontos a szóbeli, és gondolom jobban hasznosítható a papir)


2011. szept. 3. 18:07
 1/1 A kérdező kommentje:
Illetve, ha leteszem az érettségit, akkor szükséges -e bemenni az angol órákra, vagy eleget tettem ezen kötelességemnek, mikor a különbözetit letettem?
2011. szept. 3. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!