Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha középfokú okj-s képzésre...

Ha középfokú okj-s képzésre járok akkor felvehetek diákhitelt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehogy felvegyél diákhitelt egy OKJ-s képzésért!!!! Tudom, hogy nehéz összeegyeztetni a munkát, meg a sulit, de ez tényleg a legutolsó legyen!
2011. szept. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Középfokú OKJ-nál nem lehet felvenni csak felsőfokú szakképzésnél (felsőfokú OKJ-nál),alapképzésnél vagy mesterképzésnél. Én nem ajánlanál neked hogy felvedd,inkább menj el 1 évre dolgozni aztán kezd el a tanulást mikor már összegyűjtöttél annyit amennyi pénzre szükséged lenne,mert a diákhitelt a tanulmányaid befejezése után aztán fizethetnéd...
2011. szept. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én ezzel tisztában vagyok csak most hirtelen kellett volna pénz. De azért köszi a válaszokat.
2011. szept. 4. 15:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ismerős a helyzet, de ismerősöm is vett fel diákhitelt, befejezte az egyetemet, és rögtön küldték az első törlesztési csekket, ő meg ott állt munka nélkül... Meg alapból adóssággal kezdheted az életed:S Elég lesz majd csak a lakáshitel szerintem.
2011. szept. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lakáshitelt nem terveztem felvenni soha mert az még nagyobb szívás...
2011. szept. 6. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!