Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csinált/csinál valaki manapság...

Csinált/csinál valaki manapság BME-és francia középfokú nyelvvizsgát? (Kérdésem lent)

Figyelt kérdés

Tavasszal akarok neki futni, egyedül készülök, mivel már tanultam korábban franciát és abból is érettségiztem.


Millió oldalt megnéztem a neten, írtam e-mailt a vizsgaközpontnak, de nem sokat segítettek.


Az lenne a kérdésem, hogy a középfokúra mi a nyelvtani követelmény? Hol tudom megnézni?


Arra gondolok, hány igeidő kell, mind a középfokúra?


Valaki segítsen már kérem szépen!


2011. okt. 25. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is Bme-re készülök, a tanárom szerint az Allons-y első és második kötetében található nyelvtanok, esetleg a France-Euro Express elő, második és harmadik kötetében található nyelvtanok elegek lesznek. Én nyáron futok neki. Neked sok sikert :)

(A tartalomjegyzékben utánaolvashatsz, hogy melyik leckében milyen nyelvtan van.)

2012. jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hol tanultad?

(Suli)

2017. febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!