Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki eltudná nekem részletes...

Valaki eltudná nekem részletesen magyarázni hogy ha engem gimnáziumi érettségi után felvesznek valahova de én egy évig dolgozni akarok menni mit kell tenni és mikkel jár eggyütt a dolog?

Figyelt kérdés
Azt tudom h utána újra kell jelenttkezni és hogy akkor nem biztos hogy felvesznek.
2011. szept. 4. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
be kell iratkozni és lehet halasztani egyszerre max 3 félévet
2011. szept. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kössz! :)
2011. szept. 4. 00:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ilyen indokkal úgyse fogják megengedni a passzíválást, hogy dolgozni akarok. jobb egyetemeken kizárólag akkor engedik az első félévet passzíválni, ha a középsulidba maradsz ötödévre szakmát szerezni.

de ha tudod, hogy nem akarsz beiratkozni, akkor mi a fűzfának kell addig jelentkezni??? majd felvételizel 1 évvel később...

2011. szept. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van , iratkozz be és próbálj meg halasztani,vagy iratkozz át esti vagy levelező szakra és csináld munka mellett az első évet!
2011. szept. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!