Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Minek a tankönyvekbe ez a...

Minek a tankönyvekbe ez a nagy formalitás?

Figyelt kérdés
Minek írják le ilyen nehezen érthetően a dolgokat? Úgyis diákoknak írják, nem? Nem az érthetőség lenne a cél? Nekem a tankönyvekben kb. 3x-4x el kell olvasnom valamit, hogy megértsem... Nem értem mire jó ez? 18/F
2011. szept. 4. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Még mindig nehezen érthető? Pedig évekkel ezelőtt már azt is megszabták hogy maximum hány karakteres lehet egy mondat...

Nem ismerlek és nem is akarlak megbántani, de nem lehet hogy te nem koncentrálsz eléggé?

2011. szept. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Abban igazat adok neked, hogy tényleg vannak olyan könyvek, melyekben olyan kuszán magyaráznak egy-két dolgot, hogy az embernek 3x4x át kell olvasnia, hogy megértse :D de nem mindegyik! ezek főleg a biosz és kémia könyvekre vonatkoznak szerintem, bár ott is vannak egyszerűbbek
2011. szept. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!