Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudtam felvenni egy...

Nem tudtam felvenni egy kötelező tárgyamat. Mi lesz?

Figyelt kérdés
Nyelvet fogok tanulni, 30-an leszünk a csoportban, s a beszédgyakorlat mindössze 13 emberre volt meghirdetve... Tudok valamit tenni, vagy ilyenkor meghirdetnek egy másik időpontot?
2011. szept. 5. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan írsz a tanárnak, hogy bővítse a létszámot vagy hirdessen meg új beszédgyakorlatot.
2011. szept. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, beszélni kell a tanárral, hogy amennyiben lehet kicsit bővítse a keretet, avagy csináljon valamit. Általában ennyire nem szoktak szívózni (értem azt 30-ból 17-nek alapból esélyt sem adnak), de előfordulhat, ebben az esetben patt helyzet. Ebből sajna az a tanulság, hogy ha a tárgyfelvétel reggel 6-kor kezdődik, akkor te 5.50-kor éberen ülsz a neptun/etr előtt és igyekszel lecsapni a helyekre. Sajnos előfordul, hogy valaki emiatt csúszik azonnal, avagy emiatt olyan lehetetlen órarendje lesz a félévben, hogy esélye sincs mindenre bejárni, amire kéne.
2011. szept. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jelzed a problémát a tanárnak és beraknak még egy órát. Ennyi. 17 emberrel csak nem fognak kiszúrni.
2011. szept. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!