Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptun SOS! Csak aktív státusz...

Neptun SOS! Csak aktív státuszú és az adott félévre regisztrált hallgató tud tárgyra jelentkezni!?

Figyelt kérdés
Rámegyek h ügyintézés utána h beiratkozás/bejelentkezés majd rámegyek a képzés sor végénél h lehetőségek beiratkozás utána kijönnek az adataim és ezt írja Büntetőjogi felelősségem tudatában kijelentem, hogy adataim megfelelnek a valóságnak.utána nem tudok hova lépni és nem íratkozik be nem tudom felvenni a tantárgyaimat . Valaki segítsen !
2011. szept. 5. 16:09
 1/3 ausonia ***** válasza:
elsősök csak beiratkozás után vehetnek fel tárgyat.
2011. szept. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha kijön az a Büntetőjogi blablabla, azt le kéne okéznod vagy ilyesmi. De előtte ellenőrizd, hogy minden stimmel-e. Ha ezt már megtetted, akkor nem tudom, mi a gond.
2011. szept. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi, sikerült
2011. szept. 8. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!