Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg semmilyen támogatásra...

Tényleg semmilyen támogatásra nem vagyunk jogosultak? :S

Figyelt kérdés
A családi pótlékon kívül, mert az nem jár nekünk. a tankönyveket nem tudom hogy fogjuk megvenni, diákmatricát is kéne vennem, hogy tudjak diákbérletet..de kb semmire nincs pénzünk jelenleg. A következő két hétben pedig máris elrángatnak minket ide kirándulni oda kirándulni, ami szép és jó, de mindent nekünk kell fizetni (pedig beiratkozáskor kellett x összeget). Egyébként a suliról rengeteg jót mondtak, szóval nem hiszem hogy ezzel van a baj. 18 múltam, esti sulira járok, 4en lakunk együtt, egyedül én vagyok "gyerek", viszont egyedül anyám dolgozik, apámnak mikor van-mikor nincs, és pont most nincs..a 4. fél meg nyugdíjas. Nem tudom mi fontos még..semmilyen támogatást nem kaphatnánk?
2011. szept. 5. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

esti és levelező oktatásban semmilyen támogatás nincs már sajnos.

estin amúgy még nem hallottam, hogy kirándulgatni járnak...

a matrica pedig ingyenes, a diákigazolványt kell igényelni, az igaz, hogy 1600 Ft, de az csak most költség.

nem tudsz dolgozni menni? mert esti mellett úgy szoktak

2011. szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekünk 2400 az igénylés..dolgozni meg mennék, nem is kicsit, nyáron is dolgoztam volna ezerrel, legalábbis ez volt a tervem, de azóta is hívnak mindenhova mint látszik..nem tudom már mit csinálhatnék
2011. szept. 5. 21:50
 3/3 anonim ***** válasza:
44%

estin nincs kirándulás, sőt még kötelező tankönyv sincs. onnan szerzel ahonnan akarsz (vagy tudsz). én is estire jártam, volt 2 matekkönyvem régi ismerősöktől, egy antikváriumos töri és ennyi. tescoba vagy egyéb hipermarketekbe meg mindig vesznek fel melóst...

támogatást úgy mégis mire kapnál?

2011. szept. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!