Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen OKJ-s képzést vagy...

Milyen OKJ-s képzést vagy felsőfokú szakképzést javasoltok?

Figyelt kérdés
Magyar szakos diplomám van, de szeretnék még valamit tanulni. Nem feltétlenül ezen a területen. Olyasmi érdekelne, ami biztosan hasznos és nem csak hangzatos neve van.
2011. szept. 6. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért mégis csak határold be!
2011. szept. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én most gyógyszertári asszisztensnek tanulok, van is egy csoporttársam, aki kommédiát tanul az egyetemen, de ő is úgy gondolta, mint te, hogy érdemes lenne még valamit :)

Én igazából azért ezt választottam, mert érdekel a gyógyszerészet, gondoltam kipróbálom, hogy eldönthessem, hova menjek egyetemre. Nem könnyű, tehát aki azt hiszi, hogy OKJ-ra tanulni nem kell az téved, legalábbis itt elő kell venni az anyagot rendszeresen. Van kémia, anatómia, latin, gyógyszertechnológia, pszichológia, kommunikáció, egészségtan és fertőtlenítés, heti 20 órában, plusz gyakorlat egy patikában. Állítólag érdemes mellé elvégezni a szakasszisztensit, de én úgy gondolom lehet vele munkád, főleg vidéken.

2011. szept. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!