Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A helyzet: Tanáraim szerint...

A helyzet: Tanáraim szerint egy olyan zseni vagyok, akinek kikell bontakoznia, és ha tanulnék stb arra a szintre juthatnék, de az a nagy baj, hogy kib*szott lusta vagyok. Hogy tudnám legyőzni a lustaságom, és kihasználni a képességeim?

Figyelt kérdés
Fontos lenne valahogy leküzdenem ezt a lustaságot...
2011. szept. 6. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
azt hittem azt mondták, ha tanulsz, arra a szintre jutsz, mint a többiek :DD
2011. szept. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem.. Most vagyok az átlag szinten,talán kicsit feljebb, de elv. mehetnék feljebb.. sokkal feljebb...
2011. szept. 6. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Én is lusta voltam, 3as tanuló. Aztán mikor kijött a bizonyítványom, apám beszigorított, és minden nap kikérdezte az aznapi leckét, és addig nyüstölt, amíg meg nem tanultam. Egy évig tartott ez kb, azóta (6 éve) magamtól tanulok és főleg 5ösöket kapok. Egyszer volt - még ebben a kikérdezős korszakban, hogy feleltetés alatt röhögtem, aztán kihívott engem feleltetni a tanár, én meg lazán lefeleltem 4esre, kis híján 5öst kaptam... :P
2011. szept. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
Szóval küld rá a tanárodat a szüleidre! :D
2011. szept. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!