Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet kihasználni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kihasználni a legenergiatakarékosabban egy lányt? Hazudjak, vagy erre van olyan lány aki nyitott lenne?

Figyelt kérdés

Szóval kezdő vagyok az ilyesmiben, csak egy barátnőm volt eddig, akkor még hittem a szerelemben, de azóta felnőttem.


Az a lényeg hogy hazudni kéne neki valahogy hogy szeretem,

mert jó lenne ha elvégezné a házimunkát, meg néha ha segítene tanulni, ilyesmik. Pénzt nyilván nem fogok rá költeni, szóval valahogy be kéne hülyíteni.


A stréberek közt is gondolkoztam hogy próbálok ilyen tipikus unalmas szűz csajt keresni, de most van is egy csaj aki szerelmet vallott nekem, csak valahogy el kell hitetni vele hogy én is szeretem, csak az nagyon fárasztó lenne mindig hazudozni meg színészkedni.


Egyébként ha nem kéne hazudozni az jobb lenne, szerintetek van ilyen csaj aki belemegy? Vagy minden lány ilyen naív 17-18 évesen, hogy még szerelmet akar?


2011. okt. 21. 08:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
te az akasztófán végzed amiért ilyen kcsg vagy...
2011. okt. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
remélem olyat csajt szedsz össze, aki ha erre rájön kedves lesz veled, és nem is sejteti, hogy rájött, mekkora szemét vagy, majd egy orális szex során leharapja a töködet te k*cs*g! az ilyeneket ki kéne heréltetni, hogy ne szaporodjon a férgese!
2011. okt. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha elég jól nézel ki, úgyis belemegy minden lány! Egyébként meg megérdemlik, nagy részük ezt csinálja azokkal a fiúkkal, akik nem tetszenek nekik.
2011. okt. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
gratulálok. vannak még ilyen f*szfejek? :/
2011. okt. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

"Ha elég jól nézel ki, úgyis belemegy minden lány! Egyébként meg megérdemlik, nagy részük ezt csinálja azokkal a fiúkkal, akik nem tetszenek nekik."


Jó azt tudom, azzal nincs baj, magas is vagyok meg aránylag átlag fejű igényes, csak ha összejövök vele akkor tudod kell neki ajándék meg smaci meg mászkáljak vele a plázába, stb... Szóval úgy kéne hogy szeressen de ne kelljen ilyen hülyeségekkel fárasztani magam. Hanem pl rávenni hogy jöjjön fel hozzám és csináljon kaját, ilyesmi. Mondjuk még az is lehet hogy tényleg megszeretem közben, vagy párszor megdugom, a is kicsit majd hozzámköti. Mondjuk nem tudom hogy szűz vagy mi, mert ha igen akkor mégjobban hozzám fog ragaszkodni. Csak akkor lesz baj ha megunom és nem tudom levakarni magamról.


De engem az is érdekel ha pl van olyan lány akinek ez okés, és akkor cserébe én is segítek neki valamit, meg dughatunk, de szerintem nincs ilyen mert mindegyik álomvilágban él. Engem meg már fáraszt ez a sok nyáladzás.

2011. okt. 21. 08:42
 6/22 anonim ***** válasza:
:DDDDDD ez de kemeny:D
2011. okt. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 /Anita_'94/ ***** válasza:
De legalább őszinte vagy :D
2011. okt. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

LOL :D a "legenergiatakarékosabban" szón besírtam :D

energiatakarékos izzó :D

2011. okt. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Anyád nem főz rád ? Dugd meg őt is párszor, hátha utána ő is segít elérni az "energiatakarékos állapotodat". :-)
2011. okt. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

09:34

Nem mindenki olyan szerencsés hogy legyen anyja...

2011. okt. 21. 10:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!