Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kizáró ok az asztma, ha...

Kizáró ok az asztma, ha fogtechnikusnak szeretnék menni?

Figyelt kérdés
A debreceni sulit néztem, de ott ilyet nem olvastam.
2011. szept. 7. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
miért lenne kizáró ok?
2011. szept. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a gipszport, bakelitport, akrilátport nem birod, jobb ha el se kezded, mert állandóan arcüreggyulladásod lesz. Iga, hogy lehet valamennyire elszívóval kivédeni, de nem tökéletesen. Sajnos anno tőlünk nem kérdeztek ilyesmit, és mire kiderült mitől voltam állandóan xarul, már csak 1 év volt hátra, így befejeztem, de nem maradtam a szakmában - éppen emiatt is. Pedig a kézügyességem is megvan hozzá, elméletben végig kitűnő voltam a Práteren.
2011. szept. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kizáró. Bár az ilyen helyekre beiratkozáskor egészségügyi alkalmasságit kérnek. Én is asztmás vagyok, igaz én más szakra mentem, de ugyanúgy beírta az orvos, hogy alkalmas vagyok.
2011. szept. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. szept. 11. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!