Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Iskolalátogatási szemeszter...

Iskolalátogatási szemeszter átírással, diákmunkához. Lebukós, a diákszöv egyeztet a főiskolával?

Figyelt kérdés
iagzából aktívra jelentkeztettem be magam idénre, de nem vettem fel tárgyat, mert csak diákig,diákhitel és nappalis jogviszony miatt csináltam, hogy dolgozhassak. De kiderült,hogy így passzívra fognak tenni, tárgyak nélkül.Most kérvényeztem egy tárgy utólagos felvételét,de annak elbírálása kb. 2 hét, viszont most lenne egy nagyon tuti diákmeló. Beadjam tavalyit átphotoshoppolva?
2011. szept. 7. 15:34
 1/1 anonim válasza:
Szerintem várd meg az iskolalátogatásit, az ideit. 1-2 tantárgyat felveszel és legfeljebb nem csinálod meg, semmi nem lesz belőle. Az iskolalátogatási meg úgyis csak a fizetés miatt kell, az meg ráér október elején.
2011. szept. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!