Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Idén érettségiztem, így is...

Idén érettségiztem, így is kötelező iskolalátogatási igazolás diákmunkához?

Figyelt kérdés
Tudtommal a középiskola októberig ad még ki iskolalátogatásit, de kötelező is kikérni a diákmunkához?
2011. júl. 9. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, hogy kell, iskolalátogatási nélkül nem vállalhatsz diákmunkát, nem bemondásra megy:)

De a suli fog kiállítani neked iskolalátogatásit, én is anno érettségi után július végén kértem melóhoz igazolást. Októberben már kétlem, hogy adnának, mivel csak erre a félévre vagy beiratkozva, tehát augusztus 31ig. A diák az, ami október 31ig érvényes.

2011. júl. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséged! :) Elmentem a sulimba és kaptam is iskolalátogatásit. Ott is azt mondták, hogy szeptemberig érvényes, utána már az új sulitól kell kérnem :)
2011. júl. 14. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!