Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezt elmagyaráznátok nekem...

Ezt elmagyaráznátok nekem most mégis hogy van?

Figyelt kérdés
Lehet hogy rossz kategória, ha az átteszik, nem tudtam hova máshova kéne raknom a kérdést. Szóval adott a diákmunka. És ugye általában csak nappali tagozatosok mehetnek, viszont rengeteg munka pl reggel 6-8-tól kezdődnek, délután 2-3ig. De a nappali tagozatosoknak meg konkrétan pont akkor van suli...de ez most hogy van akkor? Nekem tökre abszurd az egész..
2011. szept. 8. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát ez úgy van, hogy vannak, akiknek pl egy -egy nap nincs órájuk, vagy csak délután van, ilyenek...én pl így tudtam dolgozni heti 3szor is 8 órát egy gyárban műszakban
2011. szept. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy aki halaszt, az is mehet.
2011. szept. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket az interneten látod, ugye?

Pont azért kerülnek fel oda, mert a legtöbb nappali tagozatos ezeket nem tudja elvállalni. Amit el tudnak vállalni, az fel se kerül a netre, mert az irodába amint beérkezett a munka, egy órán belül megvan a jelentkező rá.

2011. szept. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1-1 nap oké, de legtöbbször az van odaírva hogy pl heti 5 napot kell vállalni, nem 1-2, vagy külön odaírják hogy félévhalasztóknak meg ilyenek. Így nekem kicsit fura. Amúgy igen neten találom ezeket, neten is keresek mindig diákmunkát. Estis vagyok, és úgy kell mindig összekaparnom az iskolalátogatásit, mindig attól parázok hogy nehogy utánakeressenek a sulinak vagy valami.

Nem fognak ezen a törvényen változtatni? Mármint hogy ne csak nappalis jogviszony mellett lehessen dolgozni. Így a fél diákmunkás nem hamis papírokkal menne jelentkezni.

2011. szept. 8. 16:07
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

te kérdezted valamelyik nap, hogy miért nem kapnak az estisek diákmunkát?

hát mért nem keresel főállást?

2011. szept. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem talált, azt nem én kérdeztem. De hogy a kérdésre azért válaszoljak, keresnék, csak sehova nem vesznek fel 8 általánossal:)
2011. szept. 8. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!